Teden otroka je za petošolce minil zelo prijetno. Res da brez učenja ni šlo, smo pa kljub temu izvedli veliko zabavnih aktivnosti.

Pripravili smo si posladek – topel spenjeni kakav s smetano.

Prijazna učiteljica Katja je poskrbela, da nas je v tem tednu obiskala zobna asistentka, ki je z odličnim predavanjem vzbudila v otrocih skrb za zdrave zobe; prišli pa so tudi prostovoljci društva Tačke pomagačke, ki so razložili, da je imeti hišnega ljubljenčka izjemno zahtevno in odgovorno opravilo.

Skuhali smo kostanj, ki ga je prinesel prijazni Nejc, strli domače orehe Tadeje in Tanje, se igrali z igrami in igračami od doma, od torka dalje pa ni bilo domačih nalog.

Ob koncu tedna smo si ogledali risani film Pri Adamsovih 1, za katerega je poskrbela naša Hana, v petek pa smo se odpravili na pohod na Mirno do Trim steze. Imeli smo čudovito vreme in s seboj veliko dobre volje.