Prošnja za donacijo

Spoštovani,

v Upravnem odboru šolskega sklada smo zelo počaščeni in veseli, da na različne načine pomagate pri pridobivanju sredstev za šolski sklad. Hvala Vam.

Zbrani denar smo v preteklem šolskem letu namenili za stalnice, kot so zgodnje učenje plavanja v vrtcu, šolo v naravi in pomoč staršem pri plačilu kosila, poleg tega še za nakup glasbenih instrumentov, majic za pevce pevskega zbora, sofinanciranje gledališke predstave, izdaje knjige poezij in knjige ob 400 letnici šolstva, za obisk Dedka Mraza, za prevoze na različne dejavnosti (razstave, muzeji, knjižni sejem …) ter tabor mladih raziskovalcev. Podrobnosti o porabi sredstev si lahko ogledate na spletni strani šole.

V letošnjem šolskem letu želimo s pomočjo Vaših prispevkov učencem sofinancirati:

• šolo v naravi in zgodnje učenje plavanja v vrtcu,
  • topel obrok v šoli,
  • pomagati otrokom iz socialno šibkejših družin,
  • programe za prizadevne učence,
  • zaključek bralne značke,
  • izlet v Salzburg,,

V koliko želite prispevati v šolski sklad, lahko to storite z nakupom izdelkov na vrtčevskem in šolskem bazarju, z nakazilom sredstev ali z donatorsko pogodbo.

Transakcijski račun: 01411-6000000013, sklic na št. 00 291-7

Informacije: 07 34 34 780 ali tajnistvo@os-sentrupert.si

Predsednica Upravnega odbora šolskega sklada:
Jana Barbo Jerko

Ravnatelj: