Prošnja za donacijo

Spoštovani,

v Upravnem odboru šolskega sklada smo zelo počaščeni in veseli, da na različne načine pomagate pri pridobivanju sredstev za šolski sklad. Hvala Vam.

Zbrani denar smo v preteklem šolskem letu namenili za stalnice, kot so zgodnje učenje plavanja v vrtcu, šolo v naravi in pomoč staršem pri plačilu kosila, poleg tega še za sofinanciranje gledališke predstave, ekskurzije v Salzburg, ogled razstave Body Vital, izdaje knjige ob 400 letnici šolstva, za obisk Dedka Mraza, za prevoze na različne dejavnosti (razstave, muzeji, knjižni sejem, srečanje skupin Orffovih inštrumentov …) ter tabor mladih raziskovalcev. Podrobnosti o porabi sredstev si lahko ogledate na spletni strani šole.

V letošnjem šolskem letu želimo s pomočjo Vaših prispevkov učencem sofinancirati:

• šolo v naravi in zgodnje učenje plavanja v vrtcu,
  • topel obrok v šoli,
  • pomagati otrokom iz socialno šibkejših družin,
  • zaključek bralne značke,
  • ekskurzijo v Benetke in na Dunaj,
  • tabor nadarjenih,
  • nabavo materiala za bazar,
  • prevoze na različne dejavnosti (knjižni sejem, galerije, pevski zbori …)

Če želite prispevati v šolski sklad, lahko to storite z nakupom izdelkov na vrtčevskem in šolskem bazarju, z nakazilom sredstev ali z donatorsko pogodbo.

Transakcijski račun: 01411-6000000013, sklic na št. 00 291-7

Informacije: 07 34 34 780 ali tajnistvo@os-sentrupert.si

Predsednica Upravnega odbora šolskega sklada:
Jana Barbo Jerko

Ravnatelj: