Prošnja za donacijo

Spoštovani,

v Upravnem odboru šolskega sklada smo zelo počaščeni in veseli, da na različne načine pomagate pri pridobivanju sredstev za šolski sklad. Hvala Vam.

Zbrani denar smo v preteklem šolskem letu namenili za stalnice, kot so zgodnje učenje plavanja v vrtcu, šolo v naravi in pomoč staršem pri plačilu kosila, poleg tega pa še za nakup kolesarskega poligona, delavnice za varno uporabo interneta, koles in čelad ter tabor mladih raziskovalcev. Podrobnosti o porabi sredstev si lahko ogledate na spletni strani šole.

V letošnjem šolskem letu želimo s pomočjo Vaših prispevkov učencem sofinancirati:

• šolo v naravi in zgodnje učenje plavanja v vrtcu,
  • topel obrok v šoli,
  • pomagati otrokom iz socialno šibkejših družin,
  • programe za prizadevne učence,
  • nakup glasbenih inštrumentov,

V koliko želite prispevati v šolski sklad, lahko to storite z nakupom izdelkov na vrtčevskem in šolskem bazarju, z nakazilom sredstev ali z donatorsko pogodbo.

Transakcijski račun: 01411-6000000013, sklic na št. 00 291-7

Informacije: 07 34 34 780 ali tajnistvo@os-sentrupert.si

Predsednica Upravnega odbora šolskega sklada:
Jana Barbo Jerko

Ravnatelj: