Dragi april, kam si tako hitro zbežal?

Drugošolci smo ga začeli z govornimi nastopi z opisi živali, ki so na našem območju zaščitene in redke. Prav vsi učenci so se potrudili pri izdelavi plakatov in pripravi govornih nastopov. Plakate smo razstavili na hodnik in se veselili, ko so se ob njih ustavljali tudi ostali učenci. 

Dobili smo tudi tri nove člane. Prišli so trije paglavci, ki so zelo živahni. Vsak dan jih hranimo in opazujemo njihov razvoj. V sosednjem 1. razredu pa imajo paličnjake, ki si jih večkrat ogledamo. Tako je v našem razredu še bolj živahno.

Ob dnevu Zemlje smo zasadili medonosne sončnice ob čebelnjaku in na našo gredico.

Najbolj pa smo se aprila razveselili nepričakovanega obiska, saj nas je obiskala naša učiteljica Irena, ki se z majem vrača k nam v šolo. Veselje je bilo nepopisno!

Izdelovali smo tudi iz odpadne embalaže in ponovno uporabili brisačke za brisanje rok in odpadni časopisni papir.

Tale april nam jo je zagodel. Prav zares je bilo muhasto vreme. Deležni smo bili vročih dni, močnega vetra, hitre ohladitve, celo snega je bilo nekaj, a je vseeno bilo lepo. Začeli smo tudi  šport izvajati zunaj in z veseljem sporočamo, da so prav vsi drugošolci zdržali vzdržljivostni tek 10 minut!

Bravo naši!

Dostopnost