Na naši šoli nadaljujemo serijo dobrodelnih zbiralnih akcij. Tokrat bomo s prostovoljnimi prispevki pomagali našemu najbližjemu zavetišču za zapuščene male živali Meli centru Repče. V zavetišču skrbijo za izgubljene in zapuščene pse in mačke pa tudi za tiste, s katerimi so njihovi nekdanji lastniki ravnali neprimerno ali celo kruto, ter jim nudijo začasen dom. Poskrbijo za njihovo veterinarsko oskrbo, kastracijo in sterilizacijo ter jim skušajo najti nove, boljše ljudi.

Med 25. marcem in 5. aprilom bomo na šoli zbirali:

  • stare odeje, rjuhe in brisače;
  • konzervirano hrano za pse in mačke;
  • originalno zapakirane pasje in mačje priboljške.

V zavetišču brikete hvaležno odklanjajo.

Prispevke zbiramo v učilnici za angleščino.

Živali se vam že vnaprej iskreno zahvaljujejo!

Dostopnost