Spoštovani starši, učenci, krajani,

konec pouka se nezadržno približuje. V četrtek, 9. junija, od 17. ure dalje bo potekala zaključna prireditev šole.

Ob zaključni prireditvi, ki bo letos športno obarvana, bomo organizirali stojnice s pozabljenimi oblačili in obutvijo. Ob tem bi radi izvedli še eno akcijo, stojnico športnih pripomočkov.

V kolikor imate doma športni pripomoček, npr. skiro, žoge, rolerje, rolko, loparje … in ga ne potrebujete več, ga lahko prinesete v šolo (15 minut pred prireditvijo). Pripravili bomo stojnico s športnimi pripomočki, na kateri boste lahko obiskovalci prireditve v zameno za simboličen prispevek v šolski sklad domov odnesli željen športni pripomoček.

Na pobudo učencev smo se pridružili akciji Deželak Junak – zbiranje sredstev za počitnice otrok.

V primeru slabega vremena bo prireditev potekala v telovadnici. Pričakujemo, da boste/bomo športno aktivni vsi obiskovalci, zato je obvezen prihod v športnih oblačilih.

Vabljeni!