Pozdravljen, 2. razred. Tako smo bivši prvošolci zaklicali 1. septembra. Že zjutraj so se na igrišču srečevali nasmejani obrazi. Po uvodnem pozdravu g. župana in ravnatelja, smo se po razredih odpravili v šolo. Drugošolce je čakalo pravo presenečenje, saj so dobili vsak svojo garderobno omarico. Učiteljica je pripravila obeske za ključke, omarice pa opremila z napisi imen, da bo zmeda manjša. 

September je postregel z novostmi: dobili smo novega učitelja športa, Dušana Hočevarja, ki je prinesel svež val dejavnosti (tenis, namizni tenis…). Učitelj Dušan je z nami tudi pri urah športa, zato je zelo zanimivo. Med športom smo se lotili premagovanja naravnih ovir, celo po njivi smo se podili za koruzo in na koncu usvojili sladoled. Ustvarjali smo na temo varne poti v šolo in se v tednu evropske mobilnosti potrudili z izdelavo makete čisto pravega šolskega avtobusa. Kaj vse smo še počeli, si lahko ogledate v spodnjih galerijah.

 

Dostopnost