Oh, ta čarobni december!

Ponudil je kup lepih trenutkov, ki so ustvarili lepe spomine. Začeli smo s prižiganjem plamena. Ugotovili smo, da je težko skrbeti, da plamen naše svečke ne ugasne. Ravno tako moramo skrbeti za naša srca, da bodo vesela dočakala še veliko let.

Spekli smo piškote, se jih najedli in jih nekaj dali v lepe škatlice. Z njimi smo ob čaju in večeru brez televizije pogostili domače.

Izdelali smo lepe praznične voščilnice, ki bodo razveseljevale naše sorodnike.

Obiskala sta nas Miklavž in učenka Maša, ki je v našem razredu z violončelom pripravila nastop. Zahvalili smo se ji z glasnim aplavzom.

Na zadnji dan pa smo pripravili predstavo z naslovom Pokaži, kaj znaš. Koliko skritih talentov imamo v našem razredu! Da imamo dobre športnike, smo vedeli. A izkazalo se je, da imamo čarodeje, akrobate, glasbenike, deklice, ki obiskujejo ritmično gimnastiko so nam pripravile cel nastop! Bravo!

Za konec pa še naše voščilo

»A, B, C, Č, D,

E, F, G, H, I,

J, K, L, M, N,

O, P, R, S, Š,

T, U, V, Z, Ž!

VSEGA LEPEGA NA VSAKO ČRKO

VAM V LETU 2024 ŽELI 2.R

Z UČITELJICO MARTINO!«

Dostopnost