V preteklem tednu so v okviru Evropskega tedna mobilnosti v sodelovanju z Občino Šentrupert potekale različne aktivnosti na temo trajnostne mobilnosti in prometne vzgoje. Na šoli smo s pomočjo zavzetih občanov ter staršev organizirali PEŠBUS z Vrha in Drage, v sklopu katerega je vsakodnevno v šolo prihajalo okrog 30 učencev ter dejavnost BICIVLAK, ki je pripeljal iz Slovenske vasi. Z raznolikimi likovnimi izdelki smo sodelovali na razstavi na trgu, pred občino pa smo pripravili kolesarski poligon, na katerem so preizkušali svoje spretnosti učenci naše šole in ostali obiskovalci. Hvala vsem, ki ste kakorkoli pripomogli k organizaciji in izvedbi naših aktivnosti.

»Aktivnosti se izvajajo v okviru projekta LIFE IP CARE4CLIMATE in so sofinancirane s strani Ministrstva za okolje, podnebje in energijo – Sklad za podnebne spremembe.«

Dostopnost