V četrtek, 6. junija 2024 smo imeli na šoli dobrodelni šolski koncert. Nastopili so vrtčevski pevski zbor pod vodstvom Antonije Berk Nemec in Marije Sabljak Bartolj, mali zborček pod vodstvom Martine Gorenc, otroški in mladinski pevski zbor ter zbor zaposlenih, zborovodkinja Nataša Dragar. Samostojno in z zbori je nastopil saksofonist David Kocijan. Koncert je korepetirala Eva Zec. Sodelovala je tudi kitaristka Barbara Škarja.

Na prireditvi smo premierno predstavili poimenovanje stalnih razstav na šoli po prof. Jožetu Zupanu.

Hvala vsem za obisk in prostovoljne prispevke. Za nakup in posodobitev zunanjih igral smo skupaj zbrali 2.433 €.

Zahvala JSKD OI Trebnje in Občini Šentrupert, da so nam sofinancirali prireditev.

Foto: Rok Nose, Dolenjski list