December je poseben mesec. Ne le, da je zadnji v letu, postreže z vsem, kar je temelj otroške domišljije in veselja. Učilnice so okrašene, hodniki tudi, prav v vsakem razredu se čuti, da je čas praznikov.

Tudi letos smo ob petkih sprejemali glasbene želje in ugotovili smo, da je pol ure pred poukom premalo za vse pesmi, ki so si jih zaželeli učenci vseh razredov. Na zadnji dan pouka pa smo predvajali glasbene želje učiteljev.

Izpeljali smo tudi nagradni natečaj za najlepši likovni izdelek z zimsko tematiko. Med vsemi izdelki smo učitelji izbrali 3, ki so bili nagrajeni. Njihovi avtorji, Allan, Vid Stane in Julija pa so za nagrado prejeli voščilnice z motivom njihovega izdelka, odšli pa so tudi na vročo čokolado. Najbolj se je je razveselil Allan, ki jo je jedel prvič.

Zadnji teden so učenci sodelovali v nagradnih ugankah, ki so bile zastavljene vsaki triadi posebej. Srečni nagrajenci pa so dobili lepe nagrade.

Decembra je prehitro konec, zato že komaj čakamo, da ga po novem letu spet čakamo.

Vse lepo v novem letu vam želi šolska skupnost!

Dostopnost