Za nami je že drugi smučarski dan in tudi danes nam je bilo vreme naklonjeno. Na smučišču so prvi nerodni zavoji postali že bolj suvereni in tudi učenci, ki so se nam naknadno pridružili, so brez težav nadoknadili zamujeno. Ker so bili učenci na smučišču tako hitri, jih danes nikakor nisem ujela v objektiv;-)

Po kosilu smo se odpravili tudi na zanimiv pohod po lovski poti do Ukanca, kjer smo izkoristili trenutek za fotografiranje ob prvi kabini iz leta 1964, ki je lahko na vrh Vogla prepeljala le 15 potnikov. Kot zanimivost lahko povem, da lahko danes posodobljena nihalna žičnica prepelje kar 950 potnikov na uro.

Danes praznuje 11. rojstni dan naš Timotej. Navsezgodaj zjutraj so ga presenetili njegovi sostanovalci v sobi, potem pa smo mu skupaj še zapeli.

Naši učiteljici Sandri sporočamo, da je hrana zelo okusna, staršem pa sporočamo, da smo za urejenost sob dobili same najvišje ocene,-)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost