Nekaj učencev OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert obiskuje rokometne treninge v šoli (mlajši učenci), starejši pa treninge v Trebnjem pri rokometnem klubu Trimo iz Trebnjega.

Vid Gorenc, Lex Anderlič (2. r) sta najmlajša šolska rokometna nadebudneža. Luka Prijatelj in Tai Anderlič, učenca 5. razreda ter Innan Sinanovič (6. razreda) zelo radi obiskujeto rokometne treninge v šoli. Odigrali so že nekaj uspešnih iger v sklopu klubskega turnirja v mini rokometu.

Anže Vidmar (6.r) in Timotej Glušič (5.r) trenirata trikrat tedensko v Trebnjem, ter enkrat na šoli. Njun zadnji vidni rezultat je bil 4. mesto na mednarodnem turnirju v Beogradu, decembra 2021.

Rok Tratar, učenec 8. razreda, tekmuje in trenira v kategoriji ml. dečkov. Njegovi zadnji rezultati so:

– turnir v Beogradu, december 2021, (ST. DEČKI b) 6. mesto

– trenutno 3. mesto v ligaškem tekmovanju (CENTER II – starejši dečki A)

Žan Simončič, učenec 9. razreda, trenira in tekmuje v kategoriji starejših dečkov. Njegovi zadnji rezultati so:

– turnir v Beogradu, december 2021, (ST. dečki a) 7. mesto

– trenutno 1. mesto v ligaškem tekmovanju (CENTER II – starejši dečki B)

Še veliko športnih užitkov in dobrih rezultatov jim želimo.

Čestitamo!