V času Nacionalnega meseca skupnega branja v 1. razredu še posebej veliko pozornosti namenjamo branju, tako v šoli kot tudi doma. Vsak teden obiščemo šolsko knjižnico, kjer nam knjižničarka prebere kakšno zanimivo zgodbo. Učenci so 17. septembra, ob dnevu zlatih knjig in pričetku bralne značke, prejeli knjigo Miroslava Košute Ponikalnice. Le-to vsem prvošolcem Slovenije podarja Društvo Bralna značka Slovenije. Prav tako so učenci že pričeli s pripovedovanjem za bralno značko. V razred pa smo povabili tudi delavce šole, ki so nam prebrali zanimive pravljice. Tako nas je obiskal hišnik, kuhar ter vzgojiteljica. Nismo pa poslušali le pravljic v slovenskem jeziku, pač pa je učencem brala tudi učiteljica angleščine, v angleškem jeziku.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost