Spoštovani starši!

V letošnjem letu ne bomo mogli organizirati delavnic oz. predavanj za starše na šoli ali vrtcu. Odločili smo se, da vam omogočimo dostop do spletnih predavanj Šola za starše (Pozitivna psihologija za boljše življenje). Do petih predavanj vam bomo naknadno poslali tudi povezave do posnetkov.

Vsak starš želi biti svojemu otroku navdih, opora in zgled. A dober starš se ne rodi. Dobri starši postajamo iz dneva v dan, ko iz različnih koncev povezujemo modrosti in se ob tem zmeraj znova zavemo, da se učenje nikoli ne konča.

Podprli smo Šolo za starše, da lahko kakovostne vsebine širimo tudi v času, ko so naša življenja omejena. V priponki vam pošiljamo program spletnih predavanj za starše v januarju in februarju in vas vabimo, da se prijavite. Prijavite se lahko tudi na tej povezavi: https://maratonpozitivnepsihologije.si/sola-za-starse/

Izkoristimo priložnosti za skupno učenje in raziskovanje svojih notranjih moči.

Šola za starše_poster