V soboto, 7. aprila 2018 bomo imeli delovni/šolski dan. Dan bomo namenili počastitvi dneva šole.

Prve ure bomo organizirali športne dejavnosti, ob 10. uri bo sledila prireditev ob 2. širitvi Rastoče knjige OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert. Predstavili vam bomo novo pesniško zbirko, ki so jo napisali in ilustrirali učenci. Ob tej priložnosti bomo tudi predstavili kipec deklice z rastočo knjigo.

Malica za vse učence bo ob 9. uri, zato naj tudi najmlajši zajtrkujejo doma. Kosila in podaljšanega bivanja ne bo.
Prevozi v šolo bodo potekali po rednem voznem redu, prevozi iz šole pa se bodo začeli ob 11.40.

Vabljeni, da se nam pridružite na širitvi Rastoče knjige OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert. Povabite tudi sorodnike, sosede …

Knjiga zbirka poezij Hiša znanja – navdih za pesniška potovanja bo zagotovo dobrodošla v vsaki hiši, saj je pri nastajanju sodelovalo preko 60 učencev. Knjiga je lahko tudi lepo darilo.