V mesecu decembru smo izvedli prvi sestanek šolske skupnosti, kjer smo s predstavniki oddelčnih skupnosti analizirali šolsko dogajanje, izrazili želje, potrebe, mnenja, se seznanili s prazničnim natečajem in nagradnimi dogodki; učenci so povedali, kako so se počutili v času izolacije, kaj so pogrešali, česa ne ipd.

Na koncu nas je obiskal skriti gost, ki so se ga učenci zelo razveselili – to je bil namreč naš priljubljeni kuhar Darko. Predstavil je nekaj zdravih novosti šolske kuhinje (ekološko meso, domača peciva ob petkih ipd.). Ker Darko ne more iz svoje kože, je v zadnjem hipu le zanje spekel odlične palačinke z domačim čokoladnim nadevom in jih še tople postregel. Ne rečejo zastonj: “Darko je car!”

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost