V mesecu maju smo na šoli izvedli tekmovanje Logična pošast. Kar 20 učencev je prejelo bronasto in 22 učencev srebrno šolsko priznanje.

Prejemniki BRONASTIH PRIZNANJ:

1. razred: TEO BARTOLJ, MATIC GREGORČIČ in LEJLA PEČJAK.
  2. razred: JERCA ODLAZEK, MANCA ODLAZEK in LAURA ZIDAR.
  3. razred: ALEŠ HRIBAR in JURE GREGORČIČ.
  4. razred: KATARINA CUGELJ, META CUGELJ, TIA GLOBOKAR, ERIKA HLEBEC, NEŽA KISOVEC, KLARA KRNC in MATEVŽ NEMEC.
  5. razred: TOMI BERK, ZALA GOLE, ANA JEREB, URBAN LUKEK in ROK TRATAR.

Prejemniki SREBRNIH PRIZNANJ:

1. razred: HANA UHAN, EVA VIDMAR in FLORA ZALETEL.
  2. razred: KATARINA ČURLIĆ, JURE GRMOVŠEK, LJUDMILA HYSZ, NINA LOKAR in LILI STOPRD.
  3. razred: FILIP AHLIN, HANA BRCAR, TILEN MAJCEN, MATIC PAVLIN, MATIC TRINKAUS in ANŽE VIDMAR.
  4. razred: LUKA GOLE, KAZIMIR HYSZ, ŽIGA SIMONČIČ, NEŽA SOVINC in NEJA ZALETEL.
  5. razred: ROMAN JAKLIČ, AJDA ZALETEL in ULA ZIDAR.

Na državno tekmovanje se je uvrstilo 9 učencev: EVA VIDMAR, LJUDMILA HYSZ, ANŽE VIDMAR, HANA BRCAR, TILEN MAJCEN, LUKA GOLE, NEŽA SOVINC, KAZIMIR HYSZ in AJDA ZALETEL.

Eva Vidmar in Kazimir Hysz sta prejela srebrno državno priznanje. Eva je s svojim dosežkom usvojila 15. mesto v državi, Kazimir pa 34.

VSEM PREJEMNIKOM PRIZNANJ ČESTITAMO ZA NJIHOVE DOSEŽKE!