Bil je zanimiv. Kot ste se lahko že prepričali, smo imeli kar nekaj gostov in jesenskih dogodivščin. Nadaljevali smo z obiskom ge. Elizabete Vovko Ozimek, iz Knjižnice Pavla Golie Trebnje, ki nam je v tednu požarne varnosti predstavila gasilstvo- sama je namreč gasilka v Trebnjem, obenem tudi knjižničarka. Oboje je združila in nam predstavila gasilčevo opremo, različne naloge, ki jih gasilci opravljajo in kup zgodb, povezane z gasilci, prebrala pa zgodbo o tačkah na patrulji.

Imeli smo čisto pravo vajo evakuacije na temo požara in potresa, ki so ga nekateri v sredi oktobra začutili.

Uživali smo o pripravah okraskov na noč čarovnic in ob gledanju sklopa risanih filmov Hotel Transilvanija.

Izdelali smo trajne-ekološke svečke, ki smo jih odnesli pokojnim sorodnikom na pokopališče, se pogovorili o krogu življenja in odšli na jesenski pohod- umazali, a zelo zabavali smo se ob kotaljenju po hribu. Pred odhodom na počitnice smo pospravili vse strašljive okraske in jih odnesli domov, da smo bili pripravljeni na noč čarovnic.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost