V aprilu se pa dogaja s polno paro.

Kako najhitreje povedati, kaj smo počeli? Čistilna akcija, nabiranje pomladnih zdravilnih rastlin, izdelava herbarija, lov na velikonočna jajčka, izdelava velikonočnih okraskov, risanje mandal, učenje o našem telesu in skrbi za zdravje, obisk medicinske sestre, izdelavi prehranskih piramid in še naravoslovni dan. Poleg vsega še projekt Pasavček, pri katerem smo vestno beležili uporabo varnostnega pasu in posebnih sedežev.

Ob naravoslovnem dnevu smo se lotili izdelave vaz iz odpadnih plastenk, ki smo jih s kaširanjem, akrilno barvo in dodatki predelali v lepe izdelke. Rolic papirja imamo malo goro, zato smo jih koristno porabili. Vsak si je izbral svoj živalski motiv, s katerim je okrasil držalo za pisala. V razredu smo našli nekaj lesenih deščic, jih pobrusili in nanje nalepili rolice. Kako nam je uspelo, pa presodite sami.

z vpogledom v galerijo.

Dostopnost