Spoštovani starši učencev od 1. do 3. razreda!

V skladu z navodili vlade bomo v šoli (v kolikor bo potrebno) organizirali nujno varstvo za učenke in učence v prvem triletju.

Odlok Vlade RS določa izvedbo nujnega varstva za učenke in učence v prvem triletju, za tiste učenke/učence, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski in Policiji. Zaposlitev se ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca.

Prosimo, da nas obvestite (vodstvo.sole@os-sentrupert.si), v kolikor potrebujete nujno varstvo za učenko/-ca 1. triletja. Varstvo bomo organizirali le v primeru, če bo to potrebno. Prijave za nujno varstvo od 2. 2. 2021 dalje zbiramo do petka, 29. 1. 2021, do 10. ure.

Lep pozdrav,
Jože Tratar, ravnatelj

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost