V petek, 1. 6., smo učiteljice in učenci 1. triade izvedli naravoslovni dan, in sicer smo večino dopoldneva preživeli na travniku. Po zajtrku v šoli smo se peš odpravili proti Škrljevem, nato pa se ustavili na travniku nad Ravnikom. Razdelili smo se v skupine in raziskovali travniške rastline in živali. Na omejenem območju smo tekali po travi, iskali rastline, izpolnjevali učni list in se hkrati zabavali. Sledil je čas za počitek in sadno malico. Zatem so skupine predstavile, katera naloga je bila za njih najlažja in s katero so imeli največ težav. Učenci so pokazali, da nekaj rastlin in živali že dobro poznajo. Ob koncu predstavitev smo se po sončku in čez travnike odpravili proti šoli. Za nami je lep, sončen in poučen dan.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest